מהו שיאו של הביטקווין? (כמה תומחר הכי גבוה)

הביטקווין הינו מטבע דיגיטלי מבוזר אשר אינו מצוי בפיקוח של ממשלות או מוסדות רשמיים בינלאומיים ואחרים. יחד עם זאת, הוא נסחר רבות ומאז נכנס לשוק בשנת 2009 ערכו עלה מאוד. הוא מטבע תנודתי המושפע מפעילות והצהרות של פוליטיקאים, ראשי מדינות, נגידי בנקים של ארצות מובילות ובראשם ארצות הברית, וכן, של חברות גדולות הסוחרות בו, מובילי דעה, אנשי עסקים בכירים עולמיים ועוד. השיא שלו בכל הזמנים היה בתאריך 21 לפברואר 2021 עת עמד על מחיר של 58.3 אלף דולר למטבע ביטקווין אחד. המסחר בו מספק הזדמנויות לרבים אבל אחרים ידעו גן הפסדים בגלל ירידת ערך בתקופות ביניים.

 

מסחר

הביטקווין מצוי תחת ניהול ופיקוח של קהילת כורים המוודאת שהמסחר בו הינו תקין, שאין רמאות וכספים אינם נעלמים במסגרת עסקאות. כל עסקה נרשמת וניתן לעקוב אחריה. ניתן לרכוש ולמכור את המטבעות במספר דרכים. כך בבורסות למסחר ומול סוחרים, מול חלפנים ואנשים פרטיים. ניתן לרכוש דרך אתרים מקצועיים המספקים מידע מקיף על הנושא כמו גם הסברים על המטבע, ההיסטוריה שלו, אופן הרכישה ועוד. ניתן גם לרכוש בכספומטים ייעודיים הממוקמים במספר מקומות. קיימת קהילה ישראלית העוסקת בנושא הביטקווין וניתן להשתתף בה ולהתעדכן בה.

 

השקעה זהירה ובטוחה

ההשקעה במטבע חייבת להיות זהירה. מאחר ומדובר במטבע הנתון לתנודתיות יש לעשותה בזהירות רבה. כמו בכל סוגי מסחר בסיכונים גבוהים ניתן להרוויח או להפסיד כספים רבים. יש צורך בארנק דיגיטלי לאחסון המטבע ולמסחר בו, וכן, להצטייד בסיסמא חזקה לאבטחה. מומלץ לקבל מידע מקיף ולבצע השקעה דרך חברה מקצועית ודינמית אשר בה ההשקעה בטוחה. כדאי לשלם עמלה ובלבד להיות בטוחים שכל התהליך הינו מסודר ומפוקח.

 

לקריאה נוספת לחצו כאן.

מאמרים נוספים

קבלן ג' 1

קבלן ג' 1 – מה זה אומר?

קבלנים רשומים, שלא כמו קבלנים שלא עברו תהליך מוסדר של רישום, יכולים לבצע פרויקטים בהיקפים משמעותיים. רק קבלן רשום יכול להשתתף במכרזים ולהשלים פרויקטים מאוד

קרא עוד »
בית חכם

מי צריך בית חכם?

כל אדם שירצה לשפר במידה משמעותית את איכות החיים שלו יוכל לראות כי הטמעה של מערכות בית חכם גלובל קוואליטי יכולה להיות בחירה מצוינת עבורו.

קרא עוד »