כך תבחרו טושים מחיקים ללוח

המאמר באדיבות Only Boards

כאשר אנו עושים שימוש בלוח זכוכית מחיק, יש גם לרכוש אביזרים שונים ביניהם טושים מחיקים ללוח. בדיוק במקום בו רכשתם את הלוח, תוכלו למצוא בקלות סטים של טושים מחיקים ללוח.

טושים מחיקים הינם טושים איכותיים מאוד

ניתן למצוא אותם במגוון של צבעים, ויש חנויות מובילות בתחום הלוחות, המייבאות לארץ גם אביזרים ללוחות כמו טושים מחיקים.

מדוע צריך טושים מחיקים ללוח?

טושים מחיקים ללוח הינם פרקטיים ביותר, יעילים, כל דבר תוכלו לכתוב על הלוח. כאשר הלוח הוא שחור, כותבים עליו עם טושים זוהרים.

טושים איכותיים ביותר, ניתן לרכוש סט של כמה צבעים, אפילו מצורף לו ספוג למחיקה, והם גם עמידים מאוד.

הטושים הללו מתאימים במיוחד ללוח מחיק מזכוכית ואין זה משנה מהו צבעו, יכול להיות גם שחור ועדיין ניתן לכתוב עליו באמצעות הטושים הללו. לוחות מזכוכית חזקים מאוד מיוצרים מזכוכית מחוסמת. 

דוגמאות לטושים אותם ניתן לרכוש ללוח מחיק מזכוכית

בחנות הרלוונטית תוכלו לרכוש טושים איכותיים במגוון צבעים והמחירים פשוט מעולים: סט של 6 טושים מחיקים ללוח, הם מתאימים במיוחד ללוחות עשויים מזכוכית, הפיגמנט שלהם הינו חזק, לא תמצאו באף חנות אחרת את הטושים המיובאים בבלעדיות. בסט 6 טושים מחיקים בצבע שחור, סגול, חום, ירוק, אדום וכחול.

כמו כן קיים גם סט של ארבעה טושים איכותיים, הם מתאימים גם ללוחות זכוכית או כל לוח מחיק אחר, גם הם בעלי פיגמנט חזק, בצבעים של ירוק, שחור, כחול ואדום.

טושים מאורגנים

בין היתר ניתן לרכוש טושים מחיקים ללוח, אותם מכניסים לאורגנייזר שיצור סדר ובכדי שהטושים לא ילכו לאיבוד. זהו סט המגיע עם כמה צבעים של טושים ועם ספוג מחיקה. בהחלט משתלם!

מאמרים נוספים