סוגי מקלחונים קיימים

קיימים סוגים רבים של מקלחונים, בגדלים שונים, עם כמה סוגים של דלתות ושפע של פרזולים יפהפיים. בעת בחירת המקלחון יש להקדיש חשיבה רבה הן ליופיו הרב של חדר האמבטיה ועד כמה המקלחון ישתלב מבחינת צבעים ועיצוב.

כמו כן, יש לחשוב על הפרקטיות של הכניסה והיציאה למקלחון וזאת בהתאם לגודל המרחב עבור הקמת המקלחון, אם מדובר באנשים מבוגרים או בילדים. חשוב שהמקלחון יהיה נוח לפתיחה, לסגירה ולשהות בתוכו באופן בטוח.

 

סוגי מקלחונים

לאחר שמקבלים החלטה על המקלחון הנכון ביותר לכל חדר אמבטיה, אפשר לרכוש מקלחון שכולל דלת הרמוניקה מתקפלת, דבר שהוא נוח מאד בכניסה וביציאה. או דלת הזזה שנעה על צירים, מזיזים אותה ונכנסים פנימה וסוגרים שוב, כשנמצאים בתוך המקלחון.

אם מיקום המקלחת הוא במקום פינתי צמוד לשני קירות, אפשר להתקין מקלחון בעל חזית מעוגלת או בעל חזית מרובעת, חזית קבועה עם פרופילים עם דלתות של in/out , בטכניקה אחרת של צירים או שילוב של שתי השיטות הללו יחד, הפרופילים קיימים בכמה גוונים לבחירה.

כשמעוניינים במקלחון עם צירים או עם פרופילים, מודדים בשלב הראשון באופן מדויק את מידות המקום כדי לייצר משטחי זכוכית בגודל הנכון ביותר. אפשר להשתמש בזכוכית חלקה ואיכותית או עם טקסטורות המוסיפה רבות ליופיו של חדר הרחצה.

 

סוגי אמבטיונים

אפשר לסגור גם אמבטיות כדי ליצור פרטיות מקסימלית ולשמור על חום המים בתוך האמבטיה. קיימות דלתות הזזה על פני כל החזית, אשר מאפשרות כניסה ויציאה ללא קושי.

במידת הצורך מתקינים גם במקלחונים וגם באמבטיונים ידיות אחיזה כדי שהמתרחצים לא יאבדו את שיווי המשקל שלהם. כך הם אוחזים בידית וקל להם מאד להיכנס ולצאת מהמקלחון או מהאמבטיון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *