הלוואות בערבות המדינה

אין ספק כי הלוואות בערבות המדינה נחשבות לאופציה המועדפת ביותר על לא מעט סוגים שונים של בעלי עסקים. אומנם נכון כי ניתן תמיד לקחת הלוואה רגילה מהבנק או מהחברות החוץ בנקאיות השונות, אך הלוואות מסוג זה יהיו לרוב פחות משתלמות ופחות מומלצות. לעומת זאת, הלוואות בערבות המדינה נחשבות לאופציה מומלצת יותר, היות ומדובר על הלוואה לטווח הארוך, אשר ניתנת לפריסה למשך 5 שנים. כדאי לדעת כי ניתן לפרוע את ההלוואה בכל שלב, ללא שום צורך לשלם קנס על פירעון מוקדם. על מנת ליהנות מההלוואה, יש צורך לגשת לאחד הבנקים שזכו במכרז לעבוד מול המדינה, על מנת להגיש את הבקשה. לאחר שכלכלן מקצועי שמתמחה בתחום ייבחן לעומק את הבקשה שלכם וייתן אישור עקרוני, יהיה צורך לחכות לאישור סופי של וועדת האשראי.

הלוואות בערבות המדינה – מה כדאי לדעת מראש?

קודם כל, כדאי לדעת כי המדינה מעודדת את מתן ההלוואות, על מנת לעודד בעלי עסקים שונים לפתח ולקדם את העסק שלהם. כמו כן, ההלוואה יכולה לשמש על מנת לסייע לעסק במצוקה, בתנאי שאין לו תיק פתוח בהוצאה לפועל ואין לו צ'קים חוזרים. לכן מומלץ בחום לטפל תחילה בעניינים הפיננסים ורק לאחר מכן להגיש את הבקשה להלוואה באמצעות גורם מקצועי כמו פרץ פיננסים. כדאי לדעת כי תהליך ההלוואה הינו תהליך מאוד מסודר ומפוקח, כך שאין שם שום מקום לטעויות. כדאי לדעת כי הבנק אינו סופר את ההלוואה כחלק מהאובליגו של הלקוח, היות ומדובר על הלוואה בחסות המדינה. כמו כן, הבנק לרוב יעודד את הלקוח לקחת הלוואה גדולה יותר, היות והוא יודע בוודאות כי המדינה ערבה לכסף הזה. אחד היתרונות הגדולים ביותר של ההלוואה, הוא העובדה כי מדובר על הלוואה נוחה למשך 5 שנים, עם גרייס למשך חצי שנה. 

> קראו מתי נדרשת הערכת שווי לחברה

 

מאמרים נוספים

מכסחת דשא

מכסחות דשא מומלצות

מכסחות הדשא החשמליות של Wolf Garten ושל Husqvarna נחשבות למובילות בתחום, ולא בכדי יש לא מעט גננים שבוחרים לעשות שימוש אך ורק במכסחות דשא הללו.

קרא עוד »