השקעות נדל"ן ביוון

חולמים על נכס בחו"ל? הוצע לכם לרכוש נדל"ן ביוון? מתלבטים האם כדאי להשקיע ביוון? הבה נעשה סדר בתהליך, כדי שתדעו כיצד להתנהל ומה לעשות או לא לעשות כדי להצליח בהשקעה הנוכחית שלכם.

שלב ראשון – סכום ההשקעה

לפני הכול חשוב כי תגדירו מהו סכום ההשקעה שלכם. כמה כסף אתם יכולים להוריד בשלב זה עבור רכישת הנכס? הגדרת הסכום תעזור לכם להתמקד ולבצע את החיפוש אחר הנכס בצורה יעילה יותר.

שלב שני – היכרות עם המדינה

לא פעם מנצלים גורמים שונים את חוסר הידע של המשקיעים והם מצליחים למכור להם חתול בשק, או מדויק יותר נכס לא מניב. מסיבה זו חשוב מאוד כי המשקיע יעשה עבודת מחקר יסודית. ילמד על המדינה ועל האזורים השונים שלה. יקרא על ההתנהלות המקומית וילמד את השטח.

שלב שלישי – חוקים ומיסים

נקודה נוספת שיש לה משמעות רבה היא עניין החוק והמיסוי. לכל מדינה יש חוקה שונה והתנהלות משלה בעניינים אלו. הדברים הללו משליכים בצורה ישירה על כדאיות העסקה. אם הנכם נדרשים לשלם סכומי כסף גבוהים כמיסים, אם החוק עוצר ומתקיל אתכם לא תוכלו לקיים את העסקה הזו.

שלב רביעי – היצע וביקוש

במקרים רבים מציינים באזני המשקיע את הסכום המקסימלי אותו הוא יוכל לקבל תמורת הנכס בהיותו מושכר. אך לרוב ההכנסה הזו אינה ריאלית. בין אם זה בשל חוסר ביקוש של נכסים באזור בו ממוקם הנכס, ובין אם בשל העובדה שהנכס אינו במצב טוב, וכדי לגבות תמורת מגורים בו סכום גבוה יהיה צורך להשקיע סכומי כסף גדולים בגין שיפוץ. יש לבדוק היטב את השטח ולא להסתמך על עובדות בלתי אמינות. רק כך ניתן לוודא כי יש ביקוש והנכס אכן יוכל להניב תשואה חודשית מרשימה.

שלב חמישי – לראות מקרוב

תמיד כדאי למשש את הסחורה לפני שרוכשים אותה. זה נכון גם בתחום נדל"ן להשקעה ביוון. מומלץ מאוד להגיע לשטח ולבדוק את הנכס כדי להחליט האם הוא אכן עונה על הדרישות שלכם ושווה לכם לרכוש אותו. מראה עיניים מסייע לכם לקבל החלטה נכונה וכדאית. בחנו את העסקה בעצמכם לפני שאתם מחליטים לרכוש נכס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *