רוצים לפתוח חנות או דוכן? כך תגייסו את הכסף הנדרש!

גיוס כסף לפתיחת חנות

יש לכם חלום לפתוח עסק משלכם, חנות או דוכן? כך תדעו כיצד לגייס את הכסף בשביל שתוכלו לפתוח ולהפעיל אותם בצורה נכונה.

כיצד מגייסים כסף לעסק חדש?

פתיחת עסק חדש זה דבר לא זול. בין אם מדובר במשרד, חנות או דוכן. אנחנו צריכים להשקיע במקום עצמו, צריכים להשקיע כסף בגיוס עובדים, רכישת מלאי, רישיונות ואישורים, שיווק ופרסום ועוד. כל דבר כזה יכול לעלות לא מעט כסף, לכן אנחנו צריכים לדעת כיצד לגייס אותו בצורה נכונה, לגייס את הסכום הנכון עבורנו.

היה ואתם שוקלים לבצע הקמת חנויות ודוכנים. זה לא מספיק לפתוח מקום ככה סתם ולהזמין לקוחות להגיע אל המקום. מה עושים? ובכן, אנחנו צריכים להקים מתחם ייחודי, מקורי, מקצועי, מתחם מעוצב, מתחם שמספק חווית בילוי וקנייה ללקוחות שלנו. לכן, אנחנו נצטרך לא רק לשכור מקום אלא גם לשכור אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לנו בתכנון ובהקמה. לשם כך, אנחנו צריכים לגייס כסף.

לפני שנסביר כיצד מגייסים כסף לפתיחת חנות או דוכן, חשוב להדגיש, אומנם מדובר בהוצאה לכאורה, אך בשלבים מאוחרים יותר, אם הכל יצליח, הרי שנוכל להחזיר את כל מה שגייסנו ולהתחיל לראות רווחים מהעסק.

גיוס כספים מושכל וממוקד

תוכנית עסקית

עלינו להכין תוכנית עסקית מפורטת ומלאה אשר תציג את מטרות ויעדי העסק וכיצד אנחנו יכולים ומתכוונים לממש אותן. חשוב שאנחנו נעשה את זה בצורה מסודרת, ברורה ורהוטה.

הגדרת יעד ברור ומציאותי

כחלק מהתוכנית העסקית עלינו להגדיר יעד ברור לגיוס כספים. כלומר, כמה אנחנו רוצים באמת לגייס. אין סיבה לנסות ולגייס פחות, ואין טעם לגייס יותר ממה שאנחנו באמת צריכים.

בנקים וגופים חוץ בנקאיים

חשוב שנפנה אל גופים שיכולים לעזור לנו. לשם כך, עלינו לבחון את התנאים של כל מקום, לעשות השוואה ביניהם ולהחליט מהיכן משתלם לנו לגייס כסף.

משקיעים פרטיים

אם יש לנו אפשרות, אנחנו יכולים לפנות אל גורמים פרטיים שישקיעו אצלנו. כמובן בהתאם לתנאים שמתאימים לנו.

גיוס מאנשים קרובים

אנחנו יכולים לפנות אל בני משפחה, חברים ואנשים אחרים שאנחנו מכירים ויכולים לעזור לנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *