מוטי פלד – הרבה יותר מנדל"ן

אין ספק בכלל שההשקעות הגדולות ביותר, ברמת הפרט וברמה של חברות ואף מדינות, מתרחשות בתחום הנדל"ן. זה לא מפתיע, כידוע נדל"ן הוא המוצר המבוקש ביותר, בוודאי במדינת ישראל. מדובר על מוצר שתמיד יש בו מחסור, תמיד הביקוש הוא מאוד גבוה ולכן לצערנו, לא אחד יכול להרשות לעצמו לקנות ולהשקיע. יחד עם זאת, מי שכן משקיע, יכול לעשות מזה רווח לא קטן.

אחד המשקיעים החכמים והבולטים בשוק הנדל"ן בישראל, הוא מוטי פלד. מדובר בכלכלן שמתעסק בנדל"ן, הוא מארגן קבוצות רכישה ולא רק זה, הוא גם משקיע במתחמים שונים במטרה לשנות את הייעוד שלהם וכך לבנות פרויקטים חדשים. זאת כחלק ממדיניות של חברת מינהל מגורים, בהנהלה שלה הוא יושב.

דוגמא טובה להשקעה שהחברה ביצעה, היא מתחם רשות השידור בתל אביב. מדובר על מתחם שנחשב לאחד היוקרתיים ביותר בישראל מזה שנים, ולא במקרה קבוצת הרכישה שארגן מוטי פלד דרך החברה, שילמה עבורו במכרז שהמדינה הוציאה, למעלה מ-1.06 מיליארד שקל. מדובר על הסכום הגבוה ביותר שאי פעם שילמו על קרקע בישראל.

 

מה הופך את מוטי לאיש נדל"ן איכותי

לא כל אחד יכול, כמובן, להגיע למצב בו הוא משלם סכומים כאלה, אפילו אם הוא מארגן סביבו קבוצה של משקיעים או קבוצת רכישה. הרי הוא צריך לגרום לאנשים סביבו להאמין, שאכן זה משתלם, אכן זה נכון עבורם להשקיע סכום כסף בהשקעה שכזו.

מוטי הצליח לעשות זאת, בין היתר בזכות היותר איש נדל"ן אמיתי, אדם שמכיר היטב את השוק ויודע בדיוק מה טיבן של השקעות בסדר גודל כזה. הוא קורא נכון את הנתונים, ומבין כיצד מתוך השקעה כזו, ניתן לייצר רווח לטווח הרחוק.

מאמרים נוספים

מכסחת דשא

מכסחות דשא מומלצות

מכסחות הדשא החשמליות של Wolf Garten ושל Husqvarna נחשבות למובילות בתחום, ולא בכדי יש לא מעט גננים שבוחרים לעשות שימוש אך ורק במכסחות דשא הללו.

קרא עוד »