הכירו את אנימל סנטר – וטרינר באשדוד

עוברים לגור באשדוד והסביבה עם בעל חיים לצידכם? גרים באזור והחלטתם לאמץ או לקנות חייה אקזוטית? כדאי שתכירו את אנימל סנטר – בית חולים וטרינרי באשדוד. הבית השני והמענה הראשון של חיית המחמד שלכם. אם אתם מחפשים יחס אישי, שירות מקצועי ויותר מכל – אהבה ורגישות אינסופית לחיית המחמד שלכם.

הגעתם למקום הנכון. אנימל סנטר כאן בשביל בעלי החיים שלכם וכמובן בשבילכם עם נכונות אדירה לנתינה ודאגה אמיתיים.

אילו שירותים תמצאו אצלנו

  • אנימל סנטר כאן כדי לרכז עבורכם את רוב הצרכים למקום אחד – תוכלו למצוא כאן מענה לרפואת תוכים, ציפורי נוי וחיות אקזוטיות – ייעוץ מקצועי והכוונה לגידול וטיפוח תוכים וציפורים למיניהם, חמוסים, מכרסמים, שרקנים ועוד הרבה חיות אקזוטיות שונות.
  • רפואה משלימה – טיפולים מקצועיים מעולם הרפואה הסינית וצמחי מרפא כדי לתמוך ולחזק את חיית המחמד שלכם. כמו כן תמצאו כאן גם דיקור סיני לחיות אשר מערכת העצבים שלהם נפגעה או שמא ישנה פגיעה בחוט השדרה או במפרקים.
  • מוקד חירום – כאן בשבילכם, גם בלילה. וטרינר חירום זהו אולי השירות הכי חשוב שיש. אנימל סנטר כאן לספק שירותי וטרינר 24/7. כי לפעמים אין אפשרות לחכות למחר. ראו כאן לדוגמה וטרינר חירום באשדוד!
  • ביוטי סלון – כמובן שכחלק מרפואה ופינוק, נספק לבעלי החיים שלכם גם שירותי מספרה מקצועית ביותר לכלבים וחתולים. תספורות לפי גזעים, הכנה לתערוכות, טיפוח הפרווה, תסרוקות מיוחדות, גזירת ציפורניים או בקיצור, הכנות לצילומי חתונה? אנחנו הכתובת.
  • מנוי שנתי – איך כמובן אפשר בלי לאחד את כל הטוב הזה לחבילת חיסכון בכסף וכן זמינות מלאה למתן טיפולים ברמה הכי גבוהה שיש. מנוי שנתי באנימל סנטר יאפשר לכם קודם כל – להיות בראש שקט ולא לחשוב פעמיים לפני פנייה לווטרינר.

כל הטוב הזה ועוד מחכים לכם בבית החולים הווטרינרי אנימל סנטר באשדוד, אל תפספסו הזדמנות לידיים טובות.

מאמרים נוספים