הלוואה מיידית

לא פעם במהלך החיים ייתכן ונצטרך הלוואה. זו יכולה לשמש אותנו לצרכי לימודים, שיפוצים, חופשה, תשלומי משכנתא שאנו מפגרים בהם או מכל סיבה וצורך אחרים. הלוואה היא פתרון פיננסי חשוב במידה ואתם יודעים כיצד להשתמש בו בצורה נכונה והוא לא מכניס אתכם לבוץ עמוק יותר. הלוואה מיידית היא אחת מסוגי ההלוואות הרבות הקיימות בשוק. ניתן לקבל אותה מהבנק או אפילו מחברות חוץ בנקאיות שונות. 

מי זקוק להלוואה מיידית?

אנשים הזקוקים להלוואה מיידית אלו אנשים שנפלה עליהם הוצאה מפתיעה שלא היו מוכנים אליה ומצריכה מהם תזרים נוסף באופן מידי או אנשים שפוטרו במפתיע מעבודה וזקוקים כעת לסכום כסף מסוים לעבור את התקופה הקרובה שבין העבודות. לדוגמה במקרה של חלק ברכב שהלך וצריך להחליף, תשלומי משכנתא שחוזרים בשל תקופה של הוצאות מרובות ורוצים להימנע ממקרה לא נעים מול הבנק, אירוע גדול שמתקרב וזקוקים לכסף באופן מידי או אפילו טיול לחו"ל שעשו לכם בהפתעה ואתם רוצים כסף לבזבוזים. כל אלה ועוד דורשים בקשה להלוואה לכל מטרה.

אילו תנאים יש להלוואה מסוג זה?

הלוואה מסוג זה תהיה לרוב עם תנאים סטנדרטים. כלומר ריבית לא נמוכה אך לא גבוהה מדי. ההלוואה תהיה לרוב לסכומים קטנים של עד 20 אלף שקלים. הלוואות גדולות יותר לרוב דורשות מעט יותר בדיקות ואילו הלוואה מיידית לרוב דורשת בדיקה פשוטה של דירוג האשראי שלכם. ההחזר ההלוואה יהיה בין שנה לחמש שנים בדרך כלל תלוי בסוג ההלוואה ובגוף המלווה. 

האם כדאי לפנות לחברת תיווך להשגת ההלוואה?

לעתים רבות כדאי לפנות לגוף המקושר לגופים פיננסיים חוץ בנקאיים, להשאיר לו את הפרטים שלכם והוא יבדוק עבורכם את הזכאות להלוואה בגופים השונים. כמובן שיש כאן זמן עבודה ומאמץ שהוא מעבר לבדיקה בסיסית של דירוג האשראי שלכם ולכן תיתכן עמלת טרחה אולם בעזרת חברה מסוג זה יגבר הסיכוי שלכם למצוא הלוואה מתאימה. 

מאמרים נוספים

למה צריך בגדי עבודה

לא בטוחים בכלל מדוע אתם צריכים בגדי עבודה בסביבת העסק שלכם ואיך זה יוכל להטיב עם העובדים שלכם? ובכן, ראשית כל, כאשר העובדים שלכם לובשים

קרא עוד »