מכשיר עיסוי לרגליים – למה זה טוב?

כל אחד מאתנו חולם על עיסוי מפנק לעתים קרובות. הרגליים שלנו מרכזים את כל נקודות האנרגיה בגוף שלנו ולכן עיסוי ברגליים יכול לסייע בהפחתת לחץ, כאבים ומתחים מכל רחבי הגוף. כמו כן אנו עומדים שעות רבות ביום על הרגליים, הולכים ממקום למקום, עושים ספורט וסביר להניח שיש לא מעט עומס על כפות הרגליים שלכם. שימוש במכשיר עיסוי מיוחד לרגליים יסייע בהפחתת הסיכון להתכווצויות, הפגת מתחים ולחצים על כמות הרגליים, ישפר את זרימת הדם, יסייע בהחלמה מהירה של רקמות השריר שיהפכו לגמישים ואלסטיים יותר ועוד. 

מגוון שימושים למכשיר עיסוי לרגליים מבית רילקס מרקט:

באתר רילקס מרקט תוכלו למצוא כמה סוגים של מכשירי עיסוי מפנקים ומקצועיים לרגליים. ביניהם הדגם הנהדר QSEAT שמספק לכם 2 מכשירים בפריט אחד: מכשיר עיסוי לרגליים והדום לישיבה. המכשיר כוללת ארבע תוכנות אוטומטיות ושלוש דרגות של אינטנסיביות. יש כמה סוגי תנועות עיסוי: עיסוי לישה, עיסוי לחץ ורטט. לאחר שבחרתם את סוג העיסוי תוכלו לבחור את דרגת העוצמה בהתאם להעדפה האישית שלכם. כמו כן תוכלו להשתמש באופציית החימום המשפרת את תחושת ההרפיה והנעימות. 

הפונקציונאליות של המכשיר:

למכשיר יתרון נוסף וניתן להשתמש בו כרהיט לכל דבר. כמו כן בזכות הכיסוי העליון שלו והעיצוב המסוגנן ניתן יהיה להשתמש בו כהדום יפה ואף לשבת עליו. 

יתרונות נוספים של המכשיר:

למכשיר יש טיימר ל15 דקות במידה ותרצו לנוח אל תוך המכשיר אך לא להגזים עם זמן המסאג'. המכשיר מאפשר שימוש לכף רגל עד מידה 47. ניתן להשתמש בחימום לכפות הרגליים אך גם לכבות אותו אם תרצו. המכשיר מבצע עיסוי לגיד אכילס, עיסוי עקבים ועוד. לפרטים נוספים והזמנת מכשיר עיסוי לרגליים צרו עמנו קשר או בצעו הזמנה מאובטחת ומהירה ישירות דרך האתר.

מאמרים נוספים