כל מה שרציתם לדעת על פולאריס ג'נרל

פולאריס ג'נרל, היא אחת מחברות הטרקטורונים היותר משובחות שקיימות בעולם שלנו. היצרנית הבומבסטית הזו, מייצרת מפלצות שטח כמו שאף אחד לא היה מדמיין לפני כן. פולאריס ג'נרל, מעבר להיותה יצרנית טרקטורונים, היא שם דבר בעולם הרכב.

כל מה שרציתם לדעת על פולאריס ג'נרל |

אחד הכלים היותר מבורכים שקיימים בעולם שלנו מבחינת שטח, הוא הטרקטורון של חברת פולאריס ג'נרל. חברה זו היא מהיצרניות החדשות אך יחד עם זאת גם אחת המצליחות בעולם הרכב. בעיקר לעולם של רכבי השטח כטרקטורונים. 

היתרונות והחסרונות של טרקטורון | 

נכון לעכשיו, האופנתיים ביותר בשוק הרכב הם SUV. למעשה, הם הפסיקו להיות באופנה בגלל שהם נפוצים. כל המותגים מחויבים להחזיק אחד כזה בקטלוג שלהם. אבל מאחורי היבט זה, מסתתר לו ברוב המקרים מיניוואן. 

מכונית גבוהה, נוחה ומרווחת לכל המשפחה. בשלב זה, קל לבלבל בין רכבי שטח לבין טרקטורון מכיוון שלרבים יש את היכולת לצאת לדרך. אך מהם היתרונות והחסרונות של טרקטורון? בין אם ברצונכם לרכוש קרוסאובר מודרני או שטח קלאסי, בואו נראה. לקטלוג רכבי שטח הקליקו כאן!

חסרון בטרקטורון – צורכים יותר דלק |

כל סוג של טרקטורונים, אפילו עם חלקי טרקטורונים OEM, ידרוש תמיד צריכת דלק גבוהה יותר, כדי להניע אותו. לא משנה מה המקרה, בהשוואה להנעה קדמית או להנעה אחורית, הם משתמשים במספר גדול יותר של רכיבים מכניים. 

המשמעות היא, שהמנוע יצטרך לשאת משקל גדול יותר, מה שבסופו של דבר מביא לצריכת דלק גבוהה יותר (כ 0.5 ליטר / 100 ק"מ בממוצע). עם זאת, ההבדל מצטמצם יותר, בזכות הטכנולוגיה והאלקטרוניקה, כמו גם הרכיבים המתקדמים.

יתרון בטרקטורון – תאוצה טובה יותר |

טרקטורון יהיה בעל תאוצה, העולה על זו של מכונית עם ציר נהיגה יחיד. בכך שיש לנו ארבע נקודות תמיכה לנהיגה במכונית, קל לה יותר להאיץ תוך זמן קצר יותר. גם אם מדובר במכונית מעט יותר כבדה. 

אין נתון משקל מדויק, אבל מכונית עם הנעה מרובעת, יכולה לשקול בערך 100 ק"ג יותר מאשר טרקטורונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *