איך בוחרים בודק שכר מוסמך

זכויותיהם של עובדים במשק הישראלי מעוגנים בחוק כדי לתת להם הגנה משפטית, כאשר עובדים בתחומים של ניקיון, שמירה והסעדה זכאים להגנה משפטית רחבה יותר הודות לחוק הגברת האכיפה של דיני העבודה הקיימים. כתוצאה מכך משרד העבודה והרווחה רשאי לבצע בבתי עסק בתחומים אלו ביקורות תקופתיות, זאת כדי לפקח על זכויותיהם של העובדים במקום ולהבטיח כי תנאי עבודתם ושכרם תואמים לדרישות המעוגנות בחוק.

כל מעסיק יודע כי העובדים בחברה שלו הם נכס חשוב ביותר לצורך תפקודו התקין של העסק. על מנת לשמור על יעילותם ונאמנותם של העובדים על המעסיק לנהוג בהם בכבוד, וכן כמובן גם לתגמל אותם על כך באמצעות שכר חודשי התואם את תחום העבודה והמקצועיות שלהם. לכן כדי להבטיח כי העסק יעמוד בהצלחה בביקורת התקופתית וכן לוודא כי העובדים מרוצים ממקום עבודתם, כדאי לקבל את שירותיו של בודק שכר מוסמך.

למה כדאי לפנות אל בודק שכר מוסמך?

בודק שכר מוסמך הינו לרוב רואה חשבון בחיפה או מנהל חשבונות במקצועו, שעבר הכשרה מיוחדת לקבלת הסמכה של בודק שכר. איש מקצוע זה אחראי על ביצוע בדיקות שוטפות לשכרם של העובדים במקום העבודה, וכך לוודא כי גובה שכרם ותנאי עבודתם מתקיימים בהתאם להוראות החוק הקבועות בדיני העבודה.

פנייה מוקדמת אל בודק שכר מוסמך תאפשר לכל בעל עסק לקבל תמונת מצב עדכנית בנוגע לשמירת זכויות העובדים בחברתו, וכך גם להימנע מהצבת עיצומים כספיים כתוצאה מהפרת תנאי עבודה לאחר ביצוע ביקורת אקראית שתערך בעסק מטעם משרד העבודה והרווחה.

איך לבחור בודק שכר מוסמך?

על מנת להיות בטוחים כי בחרתם איש מקצוע מקצועי בתחום בדיקת שכר, מומלץ לפנות אל בודק שכר מוסמך מטעם משרד רואה חשבון בחיפה שקיבל המלצות חיוביות מבעלי עסקים אחרים שנעזרו בשירותיו.

מאמרים נוספים

קבלן ג' 1

קבלן ג' 1 – מה זה אומר?

קבלנים רשומים, שלא כמו קבלנים שלא עברו תהליך מוסדר של רישום, יכולים לבצע פרויקטים בהיקפים משמעותיים. רק קבלן רשום יכול להשתתף במכרזים ולהשלים פרויקטים מאוד

קרא עוד »
בית חכם

מי צריך בית חכם?

כל אדם שירצה לשפר במידה משמעותית את איכות החיים שלו יוכל לראות כי הטמעה של מערכות בית חכם גלובל קוואליטי יכולה להיות בחירה מצוינת עבורו.

קרא עוד »