ניתוח אף פלסטי – למי זה מתאים?

האף ממוקם במרכז פנינו, מה שמוביל אנשים רבים לנתח את האף שלהם במטרה לשפר את מראהו. המראה הכללי שלנו מהווה פעמים רבות מעין כרטיס ביקור עוד טרם הצלחנו לפתוח את הפה. אנשים רבים מדווחים על פגיעה משמעותית בביטחון העצמי ובהערכה העצמית שלהם בגלל חוסר השלמה עם המראה החיצוני שלהם. לאף, אשר ממוקם במרכז פנינו, יש חלק מרכזי במראה הכללי שלנו ולכן אנשים רבים כיום נוהרים לחדר המנתחים במטרה לצאת ממנו עם אף מושלם. אז לפני שגם אתם בוחרים לעבור ניתוח אף, הנה לכם מספר פרטים שחשוב שתכירו.

 

מספר פרטים שחשוב שתכירו

ראשית חשוב לפתוח ולומר כי ניתוח אף פלסטי מתאים כמעט לכל אחד פרט למיעוט יוצאים מן הכלל בעלי בעיות בריאותיות כאלה ואחרות אשר מונעות מהם לעבור ניתוח אף פלסטי. ניתוח זה אינו פשוט ומצריך התמודדות עם תקופות החלמה ואף כאבים עזים. מעבר לכך, לא תראו את האף המושלם לו אתם מייחלים מיד לאחר הניתוח, גם לא חודש או חודשיים אחריו. עד שהאף שלכם יגיע למצבו הטבעי נחדש לאחר הניתוח תידרשו להמתין תקופה ארוכה במיוחד של כשנה. בתקופה זו הנפיחות באף מהניתוח תרד אט אט ורק לאחר מכם תראו את האף החדש במצבו הקבוע.

 

תקופת החלמה ארוכה של עד כשנה

לכן, אל לכם לחשוש שהניתוח לא הצליח לאחר תקופת זמן קצרה מעת סיום הניתוח. כל שתידרשו לעשות בשלב זה זה לשמור על כל הכללים של הרופא המנתח שלכם וכמובן להמתין לרדת הנפיחות. נקודה נוספת שחשוב להדגיש היא התאמת הבחירה באף החדש לממדי הפנים. אנשים גבין מגיעים לחדר המנתחים עם תמונה של האף האידיאלי מבחינתם אליו הם שואפים ללא הבנה שעל האדם שבתמונה האף יכול להיראות טוב אך לא בטוח שעליהם הוא יראה אותו דבר בשל ממדי פניהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *