4 טיפים לבחירת ריח למשרדים

בכל מקום בו נוכחים אנשים, למשל בתי עסק, חנויות ומשרדים, אנשים יכולים לזהות מהר מאוד ריחות רעים, מה שיגרום להם לרתיעה, ולא בטוח שהם יחזרו למקום. במשרדים נהוג למקם בכמה חללים מפיצי ריח, אז הנה 4 טיפים לבחירת ריח למשרדים.

מדוע מפיצי ריחות גם במשרד?

לא רק לקוחות או שותפים עסקיים מגיעים למשרד, יש גם להתחשב בעובדים. ריחות לא נעימים יפריעו להם להתרכז, וכך חווית העבודה עלולה להיות כלל לא נעימה, כולם אוהבים ריחות נעימים. כמו כן, מפיצי ריח לעסקים יכולים לנטרל ריחות רעים, ויש סוגים רבים כמו גם ריחות שונים.

4 טיפים לבחירת ריח למשרדים

  1. רצוי מאוד לרחוש מפיץ ריחות חשמלי ואוטומטי. הוא משחרר ניחוחות נעימים בצורה מדודה, קל מאוד לתפעול וחוסך התעסקות מיותרת ובזבוז זמן. יש לבחור את הריח אשר מוצא חן בעינכם, אבל כזה שהוא גם ניטרלי, כלומר ניחוח שגם אחרים יאהבו.
  2. יש לבחור את מפיצי הריחות על פי גודל המשרד. אם הוא גדול ובעל כמה חללים, יש לרכוש מפיצי ריח לפחות של ליטר אחד לכל חלל.
  3. שמירה על הנשימה. מפיצי ריחות עלולים גם לגרום לתחושות לא נעימות, לכן יש לבחור מכשיר המשחרר את הריחות באופן מבוקר, ואולי תתפלאו לדעת, גם ריחות נעימים יוצרים אווירה של ניקיון. הטכנולוגיה המומלצת ביותר היא מכשירי אידוי שאינם מזיקים לנשימה.
  4. וישנה עוד אפשרות, לרכוש מפיצי ריח חשמליים אותם ניתן לחבר לשקע חשמלי, או שהם פועלים באמצעות סוללות. כך גם ניתן "לתכנת" מתי הם יופעלו.

אל מי פונים?

כמובן שאת הכל ניתן למצוא בגוגל. חפשו את האתרים הרלוונטיים, התרשמו מהעלויות וסוגי המפיצים ובדקו מחירים לשם השוואה.

מאמרים נוספים

קבלן ג' 1

קבלן ג' 1 – מה זה אומר?

קבלנים רשומים, שלא כמו קבלנים שלא עברו תהליך מוסדר של רישום, יכולים לבצע פרויקטים בהיקפים משמעותיים. רק קבלן רשום יכול להשתתף במכרזים ולהשלים פרויקטים מאוד

קרא עוד »
בית חכם

מי צריך בית חכם?

כל אדם שירצה לשפר במידה משמעותית את איכות החיים שלו יוכל לראות כי הטמעה של מערכות בית חכם גלובל קוואליטי יכולה להיות בחירה מצוינת עבורו.

קרא עוד »