למי מיועדת ויזה E2 לארה"ב?

ארצות הברית, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, נמצאת גם כיום בראש הרשימה של המדינות המבוקשות להשקעות של רבים מאזרחי מדינת ישראל. אבל, כדי לאפשר עבודה חוקית והשקעה נכונה של כספים, אל מול אחד מן הממשלים הקשוחים ביותר בעולם, אתם צריכים לעמוד בשורה של תנאים והגבלות, כולל הוצאת ויזה E2 כדי שלא להסתבך עם הגורמים הפדרליים ולמצוא את כספי ההשקעה שלכם יורדים לטמיון. לצורך משימה זו אתם רוצים להתקשר עם עורך דין שילווה אתכם בתהליך קבלת האישור המיוחל בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

 

הדרך שלכם למציאת ההשקעה הבאה – עוברת בוויזת E2

בעבר אך ורק ישראלים בעלי אזרחות כפולה היו זכאים להירשם לקבלת ויזת E2 אל מול הרשויות האמריקאיות. אך כיום, תנאים אלו השתנו והשער נפתח למשקיעים ישראלים עם דרכון ישראלי, שרוצים לממש את כספי החסכונות שלהם ברחבי ארה"ב. הויזה נותנת מענה לאנשים שמחזיקים עסק פעיל בארה"ב או לאו אשר רוצים לפתוח עסק, בתנאי ויש למשקיע לכל הפחות 50% במניות החברה. וכדי לשמור על יציבות הכלכלה, מבקשות הרשויות לראות הוכחות ליציבות העסק כחלק מהליך הבקשה לויזה. זאת, כחלק מבדיקות נוספות שעורכות הרשויות כדי למנוע הגירה לא חוקית למדינה, במסווה של פעילות עסקית.

 

ליווי מקצועי לקבלת אישור מהרשויות הפדרליות

אם אתם רוצים לצלוח את תהליך קבלת הוויזה להשקעה הארה"ב, נטל ההוכחת נופל על הכתפיים שלכם. וזו היא לא משימה פשוטה, כאשר מדובר במדינה עם מדיניות אפס סובלנות להגירה לא חוקית. ולכן, חשוב להתייעץ עם עורך דין מעולה, בעל ניסיון בתחום החוק האמריקאי, שיכול ללוות אתכם בכל שלבי הגשת הבקשה ולאפשר לכם לשמור על העסק שלכם מתפקד בזכות הוויזה המיוחלת והחשובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *