מהו מגרש לפירוק רכבים?

האם שמעתם אי פעם על מגרש לפירוק רכבים? ובכן יש כאלה אשר שמעו וכאלה שכלל אינם יודעים למה הדבר מיועד. אז מהו מגרש לפירוק רכבים?

אל תזרקו את הרכב שלכם במגרש גרוטאות

אז נכוו שהרכב שלכם חסר כל סיכוי ולא בטוח שניתן לעשות בו שימוש שוב. הרבה ימהרו להתפטר מהרכב, יביאו אותו למרכז גרוטאות, אך זהו המעשה האחרון שכדאי לכם לעשות.

מהו מגרש לפירוק רכבים?

מדובר במגרש לפירוק רכבים וותיק, כלל העובדים הינם מקצועיים ובעלי ניסיון רב. הם יוכלו לזהות את מצבו של הרכב, והאם עדיין יש בו חלקים תקינים. בעל המגרש לפירוק רכבים, יציע לכם סכום נאה עבור רכב שרק לפני כמה ימים רציתם להתפטר ממנו. אם נותרו חלקים תקינים ברכב, בעל המגרש ימכור אותם. ראו לדוגמה פירוק רכבים במרכז!

אילו רכבים מגיעים לפירוק?

כל רכב שעבר זמנו, אפשר להביאו למגרש פירוק רכבים. לפני כן יש להסיר את לוח הרישוי. מדובר לרוב ברכבים שהגיעו לאחר תאונת דרכים ונראים כמו טוטאל לוס, רכבים שאין בהם מנוע, או כל כלי רכב המושבת מסיבה כזו או אחרת.

רכב הנזקק לפירוק והוצאת חלקים תקינים, ימליצו לו להעביר את רכבו בתנאי שהוא מושבת למגרש פירוק רכבים, זוהי האופציה המשתלמת מעל כולן. עוד טרם הבאת הרכב, צרו קשר עם החברה, בררו עוד ועוד פרטים, כאלה שאתם לא מכירים. בעלי המגרש מבטיחים לקבל את התמורה המגיעה לכם. מדובר בסכומים נאים והוגנים, וקבלת שירות מקצועי ביותר, ההיפך הגמור ממגרש גרוטאות.

מתלבטים?

אין מה להתלבט יותר מידי. אם תחליטו להכניס את הרכב המושבת למגרש גרוטאות, כדאי להיות ערים לכך שלא תקבלו שום תמורה עבור החלקים התקינים, בניגוד למגרש של פירוק רכבים!

מאמרים נוספים

קבלן ג' 1

קבלן ג' 1 – מה זה אומר?

קבלנים רשומים, שלא כמו קבלנים שלא עברו תהליך מוסדר של רישום, יכולים לבצע פרויקטים בהיקפים משמעותיים. רק קבלן רשום יכול להשתתף במכרזים ולהשלים פרויקטים מאוד

קרא עוד »
בית חכם

מי צריך בית חכם?

כל אדם שירצה לשפר במידה משמעותית את איכות החיים שלו יוכל לראות כי הטמעה של מערכות בית חכם גלובל קוואליטי יכולה להיות בחירה מצוינת עבורו.

קרא עוד »