התנאים שעלינו לקחת את המשכנתא לרכישת הבית החדש שלנו, תלויים בכמה קריטריונים חשובים, היות וכל טעות איזו שהיא בחישוב התמהיל וההחזרים החודשיים של המשכנתא עשויים לגרום בשינוי מהותי לרעתכם בחזרי המשכנתא ושינויים אלה, עשויים כמובן להיות לרעתכם. זו הסיבה כי ייעוץ משכנתא, עשוי להועיל לכם המון, היות ויועצי המשכנתאות יודעים אל מי לפנות בכדי לקבל עבורכם את הריבית המשתלמת ביותר ומדובר פה על הלוואה ארוכת טווח עד לעשרות שנים. יועץ המשכנתאות יקבל מכם נתונים על ההכנסות, ההוצאות, הלוואות קיימות ויבנה עבורכם תמהיל שיתאים לכם על פי הנתונים הללו.

לרוב חברת יעוץ משכנתא, תמנה יועץ מטעמה, אשר ילווה אתכם לבנק ואף יסביר לכם על מה אתם חותמים, כך שגם אתם תהיו שקטים יותר שאין מדובר ביועץ המשכנתאות מטעם הבנק שממנו אתם תיטלו את המשכנתא, היות ויועץ המשכנתאות של הבנק ידאג לאינטרסים של הבנק ופה, אתם משלמים כמה מאות שקלים על ייעוץ פרטי שיחסוך לכם אלפי שקלים בשנה. house-for-sale-2845213__340

משא ומתן מול הבנקים וקיצור הבירוקרטיה

זה בדיוק מה שתוכלו למצוא בחברת ייעוץ משכנתא, כאשר יועצי המשכנתאות, יתורו בין הבנקים למשכנתאות וימצאו את תנאי ההלוואה האטרקטיביים ביותר עבורכם. תוכלו להכין את השאלות שברצונכם לשאול את יועץ המשכנתאות, כגון נדל"ן, מסים, העברה ורישום הנכס בטאבו . מדובר על מינימום זמן ומינימום כאבי ראש והמשמעות היא כמובן פחות בירוקרטיה, מה שיחסוך מכם גם טרטור מיותר. יש לציין, כי חברה שהיא מייעצת במשכנתאות, אינה מגישה לבנק לווה אחד, כי אם כמה, כך שהבנק מחשיב את חברת ייעוץ המשכנתאות כרווחית עבורו והוא מעוניין בלווים, כך שניתן יהיה להשיג את התנאים הטובים ביותר עבור הלווים.

בקשו חישוב כולל של ביטוח משכנתא וההחזר החודשי

מיותר לציין, כי אף בנק לא יסכים לתת הלוואה למשכנתא, למי שאינו מבצע ביטוח משכנתא, זו הסיבה כי יש לבקש מיועץ המשכנתאות כי ייחשב לכם את סכום ההלוואה החודשי שעליכם לשלם, בתוספת ביטוח המשכנתא. חברת ייעוץ משכנתא, אף תוכל להמליץ לכם ממי כדאי ליטול את הביטוח שאף הוא לא יהיה גבוה.

Author

rachelirub@gmail.com'
dana

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *