בעלי עסקים: אפיקי השיווק הטובים ביותר לשנת 2020

יועץ כלכלי

עשור חדש מהווה הזדמנות מצוינת לסקור את תחום השיווק, ולבחון את מיטב המגמות של אפיקי השיווק החדשים. עם פתיחתה של שנת 2020, רבים מבעלי העסקים בארץ מצויים בשלבי בניית תכנית אסטרטגית ושיווקית, ולו כדי לצלוח את השנה, להגדיל את הרווחים ולהרחיב את הכנסות העסק. מהם האפיקים המוצלחים ביותר? הנה סקירה בנושא:

לדייק את המטרות

בטרם נמליץ על אפיקי השיווק האידיאליים ביותר לעשור הקרוב, נרצה לציין את החשיבות הטמונה בדיוק המטרות העסקיות. הגדרת יעדים ומטרות היא חיונית לכל בעל עסק, והיא מאפשרת להבין כיצד לנהל את העסק על הצד הטוב ביותר. כמו כן, בפגישה עם יועץ כלכלי, תוכלו לקבל את מלוא המידע על הפן הפיננסי בעסק שלכם, ועם המידע שברשותכם – לתכנן את פעולותיכם העתידיות על מנת למנף את הרווחים.

הסוד הוא בנוכחות הדיגיטלית שלכם!

אם זה עדיין לא היה ברור, בעידן טכנולוגי כמו שלנו, אין ספק שלנוכחות הדיגיטלית יש משיבות ניכרת ועל כן אפיקי השיווק הדיגיטליים הם הטובים והיעילים ביותר. שנדגים?

קידום אתרים

כיום לכל בעל עסק יש אתר, ולו כדי שלקוחות פוטנציאליים יוכלו למצוא את העסק במנוע החיפוש. עם זאת, השקעה בקידום אתרים תאפשר לעסק שלכם להופיע במיקומים הראשונים בגוגל, מה שמגביר את החשיפה ואף עשוי להגדיל את כמות הלידים וההמרות באופן ניכר.

פרופילים ברשתות החברתיות

אין ספק שפייסבוק, אינסטגרם ואפילו טיק טוק הפכו לכלי שיווק מצוינים, ועל כן חשוב להשתמש ברשתות החברתיות בחוכמה, ולהבין כיצד לשווק את העסק עד הצד הטוב ביותר.

קהילות בפייסבוק

נדמה שקבוצות הפייסבוק תפסו תאוצה והפכו לאחד מאפיקי השיווק האידיאליים לשנת 2020. נניח ויש לכם עסק בתחום הבישול, ואתם מקימים קהילת פייסבוק שעוסקת כל כולה בבישול. עם הזמן הקהילה צוברת עוד ועוד חברים, והופכת לגדולה. כעת, תארו לכם שאתם מפרסמים סדנת בישול בקבוצה, פרסום שחשיפתו מגיעה ללא מעט חובבי בישול ברחבי הארץ. נשמע מעניין, נכון? אל תקלו ראש בנושא, והקדישו מחשבה לבניית קהילה.

 

שנת 2020 כבר כאן, וזה זמן מעולה להתחיל ולתכנן את הפעולות השיווקיות של העסק. שימו דגש על הנוכחות הדיגיטלית שלכם, והשקיעו את תקציב השיווק באנשי מקצוע מוכשרים, מקצועיים ואיכותיים. בהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *