shadow

לאורך השנים נדל"ן מצליח לשמור על סטטוס יוקרתי – להוות אפיק רווחי עבור לא מעט אנשים אשר מבקשים לעסוק בתחום מעניין ומכניס, וזאת כי נדל"ן מהווה השקעה מבטיחה, גם אם יש לחכות כמה שנים על מנת ליהנות מהתשואה. עם זאת, על מנת להרוויח בתחום יש להבין בשווקים, במגמות, בנוסחאות ובמגוון מאפיינים משלימים, כך שללא ספק מדובר בתחום מורכב ועל כן לא כולם מתאימים לעמוד בלחצים, אך מי שכן עשוי מהחומרים הנכונים, עתיד לגלות עולם מרגש ומניב. מבקשים להכיר אלו משרות בתחום הנדל"ן ניתן לאייש? המשיכו לקרוא!

 

יזמות נדל"ן

 

בראש ובראשונה יש לציין יזמות נדל"ן, וזאת כי מדובר בביצת הזהב כל עוד מתנהלים נכון, משמע כל עוד מאתרים הזדמנויות, מתנהלים תחת המטריה הביקורתית, יודעים כיצד לפנות אל משקיעים, מכירים את נדבכי החוק הרלוונטיים, יוצרים קשרים פרודוקטיביים וכמובן לא מתביישים לנהל ולדחוף קדימה פרויקטים גדולים.

 

יועצי נדל"ן

 

ניתן למצוא כיום חברות נדל"ן אשר מעסיקות אקדמאים בתחום גם ללא ניסיון, כך שניתן לפתח קריירה תוך כדי תנועה ולצד מעטפת הגנה, כאשר אם זה לא מספיק, נציין שגם ניתן לקבל תוך כדי העבודה הכשרה ורישיון מטעם משרד המשפטים. כמו כן, יש לקחת בחשבון שיועצי נדל"ן עשויים מהר מאוד להפוך לכרישי נדל"ן, מאחר ותחום זה מציע שלל אפיקי צמיחה.

 

סוכני מכירות

 

סוכני מכירות אלו אנשי שצרכים להיות עם רעב פנימי לתחום המכירות, אנשים שמבינים אנשים (ושיודעים כיצד להתנהל מולם), אנשים בעלי כושר שיווק, אינטליגנטיים, בעלי ביטחון עצמי גבוה וכמובן בעלי הכשרה בתחום, ולו על מנת שיהיה להם בסיס מוצק להניע לכיוון הנכון את סך הצרכים שזה עתה צוינו.

 

משרות עבור בעלי ניסיון

 

נשמע מעניין? בואו וראו מה מחכה לאנשים שלא רק רעבים לטרוף את התחום, אלא גם מחזיקים בניסיון. פה ניתן להבין שיש ביקוש רב עבור אנשי מכירות, מנהלי פרויקטים מתחום המגורים וכדומה, כאשר התחדשות עירונית ותמ"א 38 מצליחים להפוך את כל התחום להרבה יותר נוצץ, מרתק ופורה. מכאן שללא ספק מדובר בתקופה הנכונה להחליט כיצד אתם מפרים את עצמכם על מנת להרוויח כמה שיותר, ופה יש לציין לטובה את מרכז הנדל"ן.

 

כמעט שווה מעט? במיוחד בתחום הנדל"ן!

לא פעם קורה שאנשים שומעים על משרת נדל"ן חלומית, אך בשל חוסר ידע או תעודה, הם מפספסים הזדמנות רווחית. אי לכך, ממש כפי שאנשים מהתחום מקפידים להיות עם היד על הדופק (ולו על מנת להבין מתי נכון למכור ומתי יש לחכות), כך גם יש להכיר את מרכז הנדל"ן, ולו על מנת ליישר קו עם המתחרים (ואף להשיגם), לעבור השתלמויות אשר מועברות ע"י מובילי דעה בתחום, להיחשף למגוון תכנים רלוונטיים וחשובים, ליצור קשרים עם אושיות מובילות, לקבל חיזוק בנישות שטרם התמקצעתם בהן (למשל קורס מהנדסי ערים), להבין כיצד מגייסים מימון ועוד, כך שמדובר במרכז שמאפשר ללמוד לא מעט ולעבור מגוון קורסים מעשירים – דו משמעית!

 

פרגנו לעצמכם!

 

לסיכום נציין שגם אם כיום ניתן לשמוע לא מעט דעות על כך שהתחום בקיפאון והמחירים צונחים, תמיד יש מי שיטען אחרת – שדווקא היום מדובר בהזדמנות שיש לדעת כיצד לנצל. מה שבטוח מדובר בתחום שתמיד מעורר עניין והוא מציע הכנסה מבטיחה, במיוחד אם מכניסים למשוואה תנאים הולמים לצד עמלות מאוד גבוהות. מכאן שאם אתם בתחום, אך מבקשים להגדיל את סיכויי ההצלחה להתקבל למשרה מרתקת וכדאית, פשוט הישארו מחוברים, השתתפו בכנסים, תבחנו אלו קורסים משלימים ניתן לקחת, איזה ידע חסר לכם, כיצד יוצרים קשרים ופשוט רוצו על זה!

Author

rachelirub@gmail.com'
dana

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *