קופת גמל להשקעה – כך תבחרו

אלו מכם שמתכננים לבחור קופת גמל להשקעה צריכים לקחת לתשומת הלב שלכם 3 פרמטרים חשובים למדי אשר יאפשרו לכם להבין אם מדובר בקופת הגמל הנכונה עבורכם. בין אלה ניתן לציין את התשואה לאורך תקופה של 5 שנים, מיקום במדד שארפ וזאת לצד עלויות דמי הניהול. אלו יהיו הדברים המרכזיים בעצם.

תשואה לאורך 5 שנים

תרצו לבצע השוואה בין שלל קופת גמל להשקעה וזאת על פי התשואה שאתם צפויים לקבל לאורך 5 שנים. יהיה ניתן לבחון את הביצועים של קופות הגמל לפי הפרמטר הזה וזאת כדי שתוכלו לבצע השקעה מוצלחת וחכמה במיוחד שלוקחת בחשבון את הנקודה החשובה הזו. אז אל תוותרו על כך. 

מדד שארפ גבוה – חשוב במיוחד

ככל שמדד השארפ יהיה יותר גבוהה כך ההשקעה בקופת גמל מסוימת תהיה יותר כדאית. המדד בוחן את כדאיות ההשקעה לצד הסיכון ושלל פרמטרים שונים, כך שכל אחד מכם יוכל לדעת בבירור כי הוא מבצע השקעה סולידית וחכמה שתהיה מאוד משתלמת מבחינתו בטווח הזמן הרחוק. אז אל תשכחו זאת.

דמי ניהול נמוכים של קופת הגמל

עניין נוסף שיהיה חשוב מבחינתכם זה לבחור קופת גמל להשקעה עם דמי ניהול נמוכים וזאת כדי שלא תצטרכו לשלם יותר מידי כסף עבור הבחירה שלכם. ישנן לא מעט קופות גמל מומלצות עם דמי ניהול מאוד אטרקטיביים כך שלא תצטרכו לחפש הרבה זמן כדי למצוא היכן להשקיע את הכסף שלכם.

רק תרצו להשוות היטב בין ההצעות של כל אחת מקופות הגמל וזאת כדי שתדעו במהרה היכן יהיה כדאי לשים את הכסף שלכם. אז אל תוותרו בעניין הזה ושימו לב כי אתם יודעים לבחור בחכמה וללא פשרות בנושא.

מאמרים נוספים

קבלן ג' 1

קבלן ג' 1 – מה זה אומר?

קבלנים רשומים, שלא כמו קבלנים שלא עברו תהליך מוסדר של רישום, יכולים לבצע פרויקטים בהיקפים משמעותיים. רק קבלן רשום יכול להשתתף במכרזים ולהשלים פרויקטים מאוד

קרא עוד »
בית חכם

מי צריך בית חכם?

כל אדם שירצה לשפר במידה משמעותית את איכות החיים שלו יוכל לראות כי הטמעה של מערכות בית חכם גלובל קוואליטי יכולה להיות בחירה מצוינת עבורו.

קרא עוד »