השקעה בהלוואות נדלן

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמעוניינים להשקיע בהשקעות אלטרנטיביות. אם בעבר כולם נהרו לבורסה, הרי שהיום ברור כי מדובר על השקעה שלא מתאימה לכל אחד. משבר הקורונה הנוכחי למשל, הדגים בצורה חד משמעית, כי ברגע אחד כל ההשקעה עלולה לקרוס, דבר שלא מתאים לרוב המשקיעים, אשר סובלים מלחץ דם גבוה וחוסר יכולת להתמודד עם פוטנציאל הסיכון הגבוה. אומנם נכון כי כל עוד לא מוכרים את המניות, הדבר נחשב להפסד על הנייר בלבד, אך חשוב לזכור כי יכולות לעבור שנים ארוכות, עד שהמניות יגיעו למחיר הקודם שלהן. לכן מי שמעוניין לגדר סיכונים ולשמור על תיק ההשקעות שלו מאוזן ומפוזר יותר, חייב לשקול השקעות אלטרנטיביות (קראו עליהן באתר לירות המגזין), שאינן מושפעות באופן ישיר משוק ההון. השקעה בהלוואות נדלן למשל, נחשבת לאחת ההשקעות המומלצות ביותר בשנים האחרונות.

השקעה בהלוואות נדלן – כיצד זה עובד?

מי לא היה רוצה לבצע השקעה בעלת תשואה גבוהה ופוטנציאל סיכון אפסי? מדובר למעשה על ההשקעה האידיאלית, שכל אחד היה רוצה להניח עליה את היד. היום ניתן למצוא בשוק לא מעט השקעות אלטרנטיביות, אך חשוב לבחור בהשקעה בטוחה, שעומדת בכל הרגולציות המתאימות. שוק ההשקעות האלטרנטיביות עדיין אינו מפוקח מספיק, והדבר גורם ללא מעט חברות מפוקפקות להציע את שירותיהן לקהל המשקיעים. לכן חשוב לעבוד עם קרן חוב מוכרת וידועה כמו ארנו קפיטל, אשר מתמחה בהשקעות אלטרנטיביות ועומדת בכל הדרישות והתקנים של הרשות לניירות ערך. חשוב לוודא כי הקרן אינה חשופה לסיכון יזמי, היות ואין שום צורך להשקיע בהלוואה שלא תחזור אליכם.

לכן יש צורך לעבוד עם קרן חוב שלמעשה עובדת במתכונת של הבנקים. יזמים שלא מעוניינים לשלם את הריביות הגבוהות של הבנקים לצורך בניית פרויקט כלשהו, פונים לקרן מסוג זה, על מנת לקבל הלוואה בתנאים טובים יותר. כמובן שהקרן אמורה לבדוק היטב את יכולת החזרת החוב של היזם ואף להקפיד על חוב מגובה בביטחונות נדלן (בדיוק כמו הבנקים). כל מי שמסוגל להשקיע מאה אלף ₪ בלבד, יכול ליהנות מהשקעה משתלמת במיוחד, בעלת תשואה גבוהה ורמת סיכון מינימלית ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *