הלוואות BTB

מהרגע בו אנחנו מדברים על גיוס הלוואות שלא נמצאות דווקא בצינורות המוסדיים אנחנו מדברים על עולם שלם שנפתח בפנינו. בין היתר, אין כל ספק כי הלוואות של עסקים לעסקים גם הן משהו שהפך לחלק מעולם ההשקעות, חלק אינטגרלי אם תרצו. כל הרעיון של אשראי נולד מתוך ההבנה כי על מנת שרעיון יהפוך למשהו שקורם עור וגידים, בראש ובראשונה צריך למצוא את הדרך להביא כסף לרעיון המתפתח. הלוואות הן מה שנולד כתוצאה מההבנה כי לא תמיד אנחנו נרצה את הכסף אותו אנו מלווים דווקא כעת. לא פעם, אומרים עסקים או מוסדות פיננסיים אחרים, עדיף להמתין דקה או שתיים ולצאת מורווחים כתוצאה מההשקעה הזו. 

הלוואות חברתיות BTB הן רעיון נהדר משום שלא פעם לחברות גדולות במשק יש עודפים מהן היו שמחות לעשות עוד כסף שלמעשה יתרום למחזור העיסקי של החברה. היום אנחנו ממש יכולים לראות חברות גדולות במשק שהפלטפורמה הזו של השקעה נוספת בגופים קטנים היא לחלוטין חלק מהאסטרטגיה שלהן וחלק מהאופן בו אלו מנהלות את המחזור העיסקי. 

הלוואות הן תמיד הלוואות

גם אם מדובר על הלוואות של BTB עדיין חשוב מאוד להבין כי הלוואה כזו או אחרת, היא למעשה תמיד הלוואה. כלומר, זה לא משנה מי המלווה, בסופו של יום אנחנו לעולם מדברים על כך שחשוב להיות שקופים לאורך כל הדרך, להציד נתונים מהימנים ולדעת כי בסופו של יום ירצו לראות אתכם מחזירים את ההשקעה. 

בשנה האחרונה, לאחר מגיפת הקורונה ולאור אירועים משמעותיים שהתרחשו בחברות הייטק בכל רחבי העולם, אנחנו כבר יודעים כי המשקיעים מפחדים להשקיע היום יותר מבעבר ויש לכך סיבה. שימו לב כי גם אתם נשארים יציבים ולא מוצאים את עצמכם גולשים להבטחות שאתם לא בהכרח יכולים לקיים, התייעצו עם צוות wesocial

 

מאמרים נוספים

למה צריך בגדי עבודה

לא בטוחים בכלל מדוע אתם צריכים בגדי עבודה בסביבת העסק שלכם ואיך זה יוכל להטיב עם העובדים שלכם? ובכן, ראשית כל, כאשר העובדים שלכם לובשים

קרא עוד »