היתרונות של מסחר באופציות בינאריות

רבים מאיתנו מחפשים אפיקי השקעה, כאשר חלקנו משקיעים בנדל"ן, אחרים ישקיעו את כספם באגרות חוב, בעוד יש כאלה שיבחרו לסגור את הכסף בבנק עם הריבית שהבנק נותן לנו בזמן שהכסף אצלו. יחד עם זאת, יש אחוז מסוים של אנשים שבוחרים להשקיע את הכסף שלו בשוק ההון.

בהמשך לכך, מומחים רבים חושבים שהמקום הנכון להשקיע את הכסף שלנו הוא בשוק ההון, היות ואם מסתכלים על הטווח הארוך, השקעה בשוק ההון היא זו שמניבה את התשואה הגבוהה ביותר, כאשר גם בקרנות הפנסיה שלכם ימליצו לעיתים מנהלי הקרנות לבחור באופציה של מסלול ׳מוטה מניות שוק ההון׳ על מנת למקסם רווחים בטווח הארוך.

אחד מאפיקי ההשקעה הפחות מוכרים בשוק ההון הם אופציות בינאריות אשר נחשבות לתחום בו ניתן להרוויח עשרות אחוזים בטווח של מספר דקות. מומלץ לקרוא את המדריך מבית Etrader "7 טיפים להצלחה במסחר באופציות בינאריות ובשוק ההון"

מה הן אופציות בינאריות בעצם?

אופציות בינאריות בשונה מאופציות רגילות, מבטיחות למשקיע תשואה אשר ידועה מראש, דבר אשר מבטל בעיני המשקיע את מחיר האופציה בעת הרכישה ובעת המכירה שלה. כלומר, אין ערך בהפרש המחיר של האופציה בין תחילת ההשקעה לסיום ההשקעה, בעוד שבנוסף האופציה יכולה להפקע גם טרם מחזור חייה.

אמנם באופציות בינאריות לא אכפת לנו ממחיר האופציה אך הדבר שכן מעניין אותנו באופציות מסוג זה הוא הכיוון שבה הולכת האופציה, מה זה אומר?

אם אנחנו יודעים או חושבים שאופציה מסויימת עשויה לעלות במחיר שלה נהיה מעוניינים לרכוש אותה, אך בתור משקיעים לא חשוב לנו בכמה אחוזים האופציה תעלה. בסופו של דבר העובוה שהאופציה עולה, זה מה שמשנה כך שבעצם באופציות בינאריות מה שמעניין אותנו היא השורה התחתונה ולא הדרך שהאופציה עושה באחוזים.

השקעה באופציות בינאריות הינה כלי פיננסי שמתאים למשקיעים אשר חיים את שוק ההון, היות ולא כל אחד מסוגל להבין את המגמות של השוק או את המגמות של מניות כאלה או אחרות. לכן, לפני שאתם מתחילים להשקיע את הכסף שלכם באופציות בינאריות אנחנו ממליצים לכם להעשיר את הידע שלכם בשוק ההון. כאשר אנחנו בוחרים להשקיע את הכסף שלנו באופציות בינאריות במידה ואנחנו משקיעים באופציה שעלתה אנחנו יכולים להרוויח עד עשרות אחוזים במספר דקות בודדות אך במקרה שבו השקענו באופציה שירדה, אפילו אם היא ירדה קצת אז אנחנו יכולים להפסיד עשרות אחוזים או במקרים מסויים כמעט את כל הכסף אותו השקענו כך שאל מול היתרונות הרבים של רווחים יפים שניתן לראות מאותן אופציות, המסחר בהן כרוך בלא מעט סיכונים.

מאמרים נוספים

מכסחת דשא

מכסחות דשא מומלצות

מכסחות הדשא החשמליות של Wolf Garten ושל Husqvarna נחשבות למובילות בתחום, ולא בכדי יש לא מעט גננים שבוחרים לעשות שימוש אך ורק במכסחות דשא הללו.

קרא עוד »