שמש הינה דבר נהדר, בריא, נעים ומרומם את הנפש, אך יחד עם זאת יש לשים לב שנהנים מהשמש במנות קצובות ומדודות, ושהשמש לא מזיקה לא בהיבט הבריאותי ולא בהיבט הפרקטי, וזאת כי לא חסרים מחקרים שמצביעים על כך שמגע ישיר וממושך עם השמש הורס חפצים – אם מבחינת דהיית צבע ואם מבחינת היחלשות החומר ולא חסר מחקרים שמעידים על כך שמגע ממושך עם שמש מזיק לבריאות ובטח שאינו נעים, ולו בעקבות תחושת החום המעיקה ותחושת הסנוור. עם זאת, אין להסיק שיש להסתגר מאחורי קירות, אלא המסקנה הנכונה היא שיש למגן את החלונות כראוי.

 

שורת יתרונות

 

כיום ניתן לדעת שאם מבקשים אחר פתרון איכותי עבור ציפוי חלונות נגד שמש, ישנם שלל פתרונות חדשניים ואיכותיים, כך שהתוצאה הינה ברורה ואף כפולה – מניעה כמעט מוחלטת של קרני השמש (עד רמה של 99% הגנה) לצד הפחתה משמעותית של הטמפרטורה הפנימית, כך שעל הדרך ניתן לחסוך בהוצאות המיזוג ולהפיק תחושה יותר נעימה ומזמינה. כמו כן, כיום גם ניתן ליהנות משלל מגני שמש שהם בין היתר מאוירים ומסוגננים, ולו בזכות שילוב של מגוון הדפסות נהדרות, כך שניתן לנצל את ההזדמנות הן עבור אפיק שיווקי והן עבור אפיק עיצובי – שווה!

 

המלצה עבור כל גודל

 

פתרון ציפוי חלונות נגד שמש יעיל הן עבור חלונות גדולים והן עבור חלונות קטנים ואף שגם מפתחים קטנים שווים את ההשקעה, וזאת כי חלון מהווה מקור אור טבעי בעל חשיבות ללא מתחרים ועל כן כל חלון קטן עשוי להסב נזק ולנגוס מהשלווה של העומדים מעברו השני. אי לכך, השאלה איזה חלון מצדיק ציפוי איכותי נגד שמש הינה מיותרת, וזאת כי השאלה שיש לשאול הינה איזו חברה תדע להעניק את הפתרון המקיף ביותר באופן המשתלם והמקצועי ביותר.

 

פתרון חיצוני  ופנימי

 

לבסוף נציין שיש ציפויי מגן שהם חיצוניים ויש פתרונות שהם פנימיים, אך גם אם הפתרון המתאים ביותר הנו חיצוני, הרי שכל עוד פונים לחברה מקצועית ניתן לדעת שאלמנט הגובה אינו יהווה שיקול מעכב, ולו בזכות אמצעים ייעודיים.

Author

rachelirub@gmail.com'
dana

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *